KOMUNÁLNÍ VOLBY 2022: Kde kandidujeme

Strana Zelených míří v Olomouckém kraji do zastupitelstev v 8 městech a obcích.

Komunální volby se blíží mílovými kroky, datum 23.-24. září již má v diáři snad každý zodpovědný volič a jednotlivé strany a koalice začínají finišovat své kampaně. 

Ne jinak je tomu u Zelených, kteří letos postavili kandidátky hned na osmi místech Olomouckého kraje. A kde všude nás můžete volit?

OLOMOUC

V Olomouci kandidujeme v koalici STAN, Zelení a nezávislé olomoucké osobnosti. Jako lídra za Zelené najdete hned na druhém místě Miroslava Kindla, historika umění, vysokoškolského pedagoga, kurátora a předsedu Olomoucké základní organizace Strany Zelených.  

Web: https://stanzeleniol.cz

FB: https://www.facebook.com/starostoveolomouchttps://www.facebook.com/zelenaolomouc

PROSTĚJOV

V Prostějově jsme spojili síly s TOP 09 a STAN a kandidujeme v koalici NaRovinu!. Kandidátku za Zelné vede Jana Jílková, vychovatelka na ZŠ a předsedkyně spolku AJDONY, který chce upozorňovat na všechny věci ve veřejném prostoru, které nejsou v pořádku. 

WEB: http://prostejovnarovinu.cz

FB: https://www.facebook.com/ProstejovNarovinu

MOHELNICE

V Mohelnici Zelené najdete na kandidátní listině koalice Společně pro město, což je koalice TOP 09, Zelených a kandidátů bez politické příslušnosti. Zeleným lídrem je zde na druhém místě kandidátky Martin Kulatý, zaměstnanec firmy Siemens a předseda místní základní organizace Zelených.

WEB: https://spolecnepromesto.wixsite.com/mohelnice?fbclid=IwAR1Ow93hJrmMZ3dqEGIy-Yh8tq91AwiPBD-f_JDmrbdd4mPzEMybuxPr6Mw

FB: https://www.facebook.com/Společně-pro-město-675163782849622

ŠUMPERK

Sociální demokracie, Zelení a nezávislé osoby spojili své síly v Šumperku, kde Zelené do voleb vede ze třetího místa hygienik RNDr. Milan Pur.

FB: https://www.facebook.com/socdemzelnezspk

MALETÍN 

V Maletíně Strana Zelených postavila celou kandidátku složenou ze členů strany a kandidátů bez politické příslušnosti. Lídrem kandidátky za Zelené je zde jako čtyřka podnikatel Pavel Pagáč.

JESENÍK, LOŠTICE A DOLNÍ STUDÉNKY

Jednotlivé členy Strany Zelených najdeme také na kandidátních listinách v Jeseníku, Lošticích a Dolních Studénkách.

V Jeseníku kandiduje v rámci koalice Jeseník srdcem za Zelené Mgr. Lukáš Morávek, 

 V Lošticích naleznete zeleného kandidáta Michala Trlicu na kandidátní listině OBČANÉ PRO LOŠTICE a v Dolních Studénkách zelené zastupuje na kandidátní listině Za prosperitu obce Eliška Svobodová.

JESENÍK

WEB: http://www.jeseniksrdcem.cz

FB: https://www.facebook.com/jesrdcem

LOŠTICE

WEB: http://www.obcaneprolostice.tode.cz/?fbclid=IwAR3p2pblZJ4sepz2q0COwhEAwoYbp1ETCv9tDa4IQjK2BKAbfyPR-nMEdI8

FB:  https://www.facebook.com/www.obcaneprolostice.tode.cz

Nezbývá než držet palce a těšit se na volební výsledky!

, ,